Stmelit kolektiv a nabrat nové síly!

„Stmelit kolektiv a nabrat nové síly!“

Tak znělo heslo trenérů florbalového týmu TJ Plamen Chodov dívky, Ríši Partha, Míry Červenky a asistenta týmu Pavla Dawidka, když s jedenácti hráčkami vyrazili na společný víkendový pobyt do srdce Krušných hor na Boží Dar.

Počasí jim přálo a tak hned v sobotu 19.1.2018 vyrazili na pořádný 5 kilometrový „vejšplap“ v hlubokém sněhu po Ježíškově cestě. V průběhu cesty nechyběla ani pořádná koulovačka či zápas ve sněhu ve volném stylu. Za splnění tak náročného úkolu je čekala krásná odměna jednak ve formě medaile, kterou děvčata dostala přímo na trase a další odměnou jim bylo odpolední koupání v Jáchymovském Aquacentru Agricola.

Sobotní den byl nakonec dovršen nočním jízdou na oblíbené zábavné atrakci Snowtubing. Nechyběly další zimní radovánky jako třeba jízda na obyčejném linoleu ve stylu „Jamajského závodního bobu“. Tuto atrakci si dívky velice užívaly.

Završením celého víkendového pobytu byl pořádný ragbyový souboj ve sněhu  proti trenérům, který trenéři nakonec vyhráli.

„V tomto víkendovém klání nešlo o žádné soupeření, ale o to, aby se naše děvčata stmelila v jeden kolektiv, jeden tým. Dokázala se vzájemně podržet v časech dobrých i zlých. To byl cíl celého našeho víkendového soupeření „ S Plamenem na sněhu“.  Pevně věříme, že se všem zúčastněným líbilo a budeme se těšit příští rok opět na viděnou.“            Pavel Dawidko