Po roce opět na Božím Daru

Boží Dar je městem, kam se přesně po roce vrátil florbalový tým TJ Plamen dívky Chodov na víkendové stmelovací soustředění. Toto místo v Krušných horách napomáhalo týmu navodit uvolněnou atmosféru, odprostit se od stresu a zkoncentrovat síly na výkon v další polovině sezóny. Navzdory nepřízni počasí si dívky pobyt na čerstvém vzduchu zpestřovaly např. koulovačkou, stavěním obřích sněhuláků či bobováním na obyčejném linoleu ve stylu „Jamajského bobu“. V sobotu Plameňačky navštívily centrum vodních radovánek Aquacentrum Agricola v Jáchymově.  V tomto prostředí, kde nechyběl ani tobogán, se dívky cítily doslova jako ryby ve vodě.

Podle slov mladého trenéra Dana Ševčíka: „Stmelení kolektivu je z mého pohledu natolik zásadní věc, obzvlášť v kolektivních sportech, která v budoucnu plní funkci bytí či nebytí celého týmu. Myslím si, že tento víkendový výjezd svůj účel stmelovacího soustředění splnil. Budeme se proto těšit zase příští rok.“

Pavel Dawidko 

Pozvánka na Novoroční vyjížďku

Přijďte přivítat nový rok tradiční cyklistickou vyjížďkou. Již několik let pořádá oddíl cyklistiky TJ Plamen Chodov Novoroční vyjížďku se srazem 1. ledna ve 13 hodin u kašny ve Staroměstské ulici. Přibližně 10 km dlouhou jízdu mohou cyklisté zakončit v restauraci hotelu Nautilus, kde bude přichystaná teplá polévka.

Plameňačky v Rokycanech

Ve sportovní hale v Rokycanech se 3.11.2018 konalo 2. kolo florbalového turnaje mladších dívek. Na místě nechyběl ani dívčí tým TJ Plamen, pod vedením trenéra Richarda Partha, který opět reprezentoval chodovský florbal.

Nově sestavený tým, doplněný o čerstvě příchozí hráčky, nám již v 1. kole soutěže, které se konalo v Plzni, dokázal, že je silným týmem, který převálcoval tabulkově silnější družstva jako jsou FBŠ SLAVIA Plzeň (4:2) nebo FBŠ SLAVIA Plzeň red (6:3).

V 2. kole soutěže Plameňačky už tak nezazářily. Chyběl jim nejen pohyb na palubovce, ale  i vytrvalost. I tak se jim podařilo opět porazit FBŠ Slavie PLZEŇ (2:1).

„Je třeba stále se zdokonalovat. V trénincích se musíme více zaměřit na vytrvalost a fyzickou zdatnost,“ sdělil po turnaji trenér Parth.

 

Pavel Dawidko